O nás | Vozový park

O nás

Společnost provozující TOP1DRIVE byla založena v červenci 2010 z důvodu rostoucí poptávky po této službě a často i nespokojených ohlasů na kvalitu tehdejších poskytovaných služeb oboru drink and drive v Brně. Naše společnost si tedy vzala připomínky klientů v rámci pozdních příjezdů posádky nekvalifikovaných řidičů jako prioritu číslo jedna a vytyčila si tyto hlavní cíle: 

Rychlost příjezdu posádky v co nejkratší době.

 

Pokud jsou všechny posádky vytěžovány ve chvíli Vašeho zájmu o odvoz jiným klientem, reálně Vám řekneme, kdy nejdříve může řidič přijet a Vy se sami rozhodnete, zda-li i přesto chcete naší služby využít.

 

Základní předpoklad našich řidičů je dlouholetá zkušenost v oblasti přepravy (nejméně 6letá praxe a více), znalost automobilů různých značek, typů a kubatur, a také vysoká zodpovědnost vůči přepravované posádce a jejich vozidlu.

 

Veškerá rizika spojená s provozem služby jsou pojištěna.

 

Nikdy nejezděte pod vlivem alkoholu! Sami se přesvědčte, jak by celá událost mohla dopadnout.

 

 

TOP1DRIVE si během krátké doby získal důvěru klientů a v rekordně krátkém čase dokázala, že umí uspokojit i nejnáročnějších zákazníků.

Jsme společnost zabývající se vnitrostátní příležitostní osobní silniční přepravou osob, především pak známé pod názvem "Drink taxi" nebo "Drink and drive služba".

Odvoz vozu Brno (TOP1DRIVEje služba, při které si klient jednorázově najme profesionálního řidiče, který řídí jeho vozidlo do předem určené destinace za dohodnutou cenu.

Mezi klientem a najatým řidičem nevzniká žádný dlouhodobý právní vztah. Tento je omezen na dobu, kdy najatý řidič vykonává svou činnost - řídí vozidlo klienta - a je ukončen momentem zaplacení za svůj výkon.

Název "
drink taxi" vznikl z terminologické nouze, kdy tento typ služby jako novinka byl v českém prostředí zcela neznámý a neexistoval pro něj jasný název, pod kterým by společnost tento nový typ služby v osobní přepravě vnímala. Slovo "drink" odkazuje na skutečnost, že převážnou část klientely pro službu drinktaxi tvoří lidé, kteří požili alkohol před jízdou a své vozidlo tak ani řídit nemohou. Slovo "taxi" pak evokuje obecné vnímání přepravy osob osobními vozidly z místa na místo, většinou v rámci města či úzkého regionu, byť se o taxislužbu z právního pohledu u služby drinktaxi nejedná a v žádném případě by se nemělo slovo "taxi" s touto službou spojovat. 

Někteří lidé označují drink taxi služby alternativními názvy, jako například
Drink and Drive, Drink SOS, Andělé, Želvy, Drink Car, Help Drink apod. Obvykle se jedná o místně zažité pojmenování dle názvu firmy, která se službou drink taxi zabývá.

 

Jak by mělo vypadat korektní provedení služby drink taxi podle standardu TOP1DRIVE


Posádka přijede na místo, řidič ve firemní uniformě slušně pozdraví, usedáte do vozu.


Řidič je povinen se Vás dotázat, zda smí vynulovat počítadlo denních kilometrů. Cena se vždy počítá podle ujetých kilometrů našeho vozu. Vy tak máte pod kontrolou každý metr, ergo každou korunu. Obvykle souhlasíte a můžeme jet. 


Vyrážíte na cestu. Řidič je povinen se Vás zeptat jakou cestou si přejete jet  a dle Vašich pokynů se řídí. 

Dorazili jste do cíle. Po zaparkování Vašeho vozu zjišťuje řidič hodnotu ujetých kilometrů z počítadla našeho vozu. U sebe má vždy plastovou kartičku s platným ceníkem, kde jsou ceny za ujeté KM uvedeny a z té je povinen vycházet. Vy máte právo na požádání do tohoto ceníku nahlédnout a na místě si tak cenu za odvoz zkontrolovat. Pokud nesouhlasí ujetá vzdálenost Vašeho a našeho vozu, můžě být na snadě problematika spjatá s rozměrem pneumatik Vašeho vozidla. Není-li vozidlo obuto dle parametrů VTP, opravdu tak může reálně docházet ke zkreslování ujeté vzdálenosti Vašeho vozidla. Naše auta jsou pravidelně servisována včetně samotné diagnostiky vozu. Pro nezávislost kontroly našeho tvrzení může řidič na požádání při zadání přesné adresy z bodu A do bodu B celou trasu proměřit přes GPS jednotku.

Na požádání Vám řidič vystaví daňový doklad.


Po zaplacení jsou Vám předány klíče od vozidla.


O důvod víc jezdit s námi, nemyslíte? Stále pochybujete? 


Pak si přečtěte recenze našich klientů:

Dobrý den , Top1drive :-)


Dlouho jsem přemýšlela jak začít ale začnu jako bych s vámi mluvila osobně snad se neurazíte .
Dlouhou dobu využívám službu Drink and Drive a jezdím s nimi pravidelně ne že bych často požívala alkohol ale velmi často jsem na přednáškách a konferencích kde se nevyhnu požití alkoholu. V pátek 1.11.2013 jsem potřebovala odvoz mého vozu i mě samotné ale Drink and Drive by měl dlouhý dojezd a v restauraci mi byla nabídnuta vaše vizitka tak jsem neváhala a zavolala. Váš dispečer sice řekl že dojezd volného auta by byl do 20 minut a i přesto že jsem velmi spěchala jsem souhlasila.Vůz dorazil asi až za 35 minut přičemž já už jsem čekala u vozu a tím to celé začalo.

Z vašeho vozu vystoupil elegantně oblečen mladý mladík a hbitě přistoupil ke mě ze slovy "Dobrý večer vy čekáte na nás " já odpověděla klasicky ano. 

Mladík přistoupil  ke dveřím spolujezdce požádal mě o klíče od vozu a otevřel mi dveře s úsměvem na rtu a ze slovy "PROSÍM" toto jsem vážně nečekala a málem jsem si sedla s prominutím na zadek !!! opravdu profesionální přístup !!! Dále jsem se tedy usadila váš řidič obešel auto usedl poprosil mě o vynulováni kilometrů nastartoval a zeptal se mě kam se pojede já mu zdělila ulici řidič odpověděl po mé otázce jestli ví kde je ta ulice ano dále se mě zeptal jestli mám nějakou trasu po které bych chtěla jet já mu zdělila že mě to je jedno hlavně ať to není přes Vyškov :-)

Při parkování auta bylo parkoviště značně prázdné ale při pozdních večerních hodinách už bylo tak zaplněné že bylo velmi těžké vyjet ze zaparkovaného místa a ačkoliv já se považuji za dobrou řidičku sama bych nevyjela :-) mladík odparkoval během asi dvou minut i presto že byla ve předu a vzadu auta jen asi 20 - 30 cm a jen pohledem do zrcátek a kroužením volantu opět jsem si sedla na zadek i když jsem seděla :-) pak jsme se rozjeli cesta byla velmi plynulá řazení jsem takřka ani nepostřehla kdybych neviděla jak řadí auto ani necuklo pří řazeni opět jsem seděla jsem opravdu pedant co se týče ježdění můj manžel je profesionální řidič tak mám školu :-) to toto jen tak na okraj . 
 

Jak už jsem řekla cesta probíhala jak jen nejlíp mohla a nastala menší konverzace řidič se mě zeptal jak jsem se o vás dozvěděla a že do budoucna budete mít i taxi službu s nejlepšími cenami v Brně což mě potěšilo.
 

Mě to ale nedalo a já se musela zeptat kolik má roku a zda řídí dlouho a bylo mě to jasné už když nastartoval ale říkal že jezdí teď přesně už nevím kolik let ale tuším že 12 roků a u mezinárodní autodopravy ale že přišel o práci a tak pracuje dočasně na drinku ale že půjde na zmiňovanou taxi službu.
 

Asi po 15 minutách jsme byli u mého domu kde nebyla možnost zaparkování ale bylo tam jedno místečko tak malé že já bych opět asi nezaparkovala mladík se mě zeptal zda může zde zaparkovat a já mu odpověděla že ano poté se mě zeptal jak tam má najet po předu či zacouvat mě to nedalo a řekla že zacouvat aby se mě lepe vyjíždělo druhý den mladík profesionálně zaparkoval zdělil mi kilometry které se ujeli požádal mě abych se přesvědčila zhasl motor a požádal mě o částku já zaplatila mladík vytáhl klíčky a vystoupil teď jsem ale byla v šoku co se bude dít kam odchází s klíčky :-( vzápětí než jsem si stačila poklidit věci zpět do kabelky se otevřeli dveře a mladík opět stál u dveří které mi otevíral s klíčky v ruce a přáním dobré noci !!! 
 

Ještě jsem se zapomněla zmínit že jsem se snažila dostat jméno z mladíka abych mohla poslat pochvalu či jiné poděkování za skvělou cestu a službu mladík mi ho zprvu nechtěl zdělit že se nejedná o jednotlivce ale celou firmu a že profíci jsou všichni ale nakonec jsem se ho dozvěděla viz níže
  
Vzhledem k tomu že toto na mě udělalo velký dojem mladíkova profesionalita jeho skvělé řidičské schopnosti ochota a v neposlední řadě slušnost rozhodla jsem se jezdit výhradně s vámi protože konkurenční firma toto v žádném případě neděla a ani dělat nebude v uvozovkách u konkurence jedu s buranem :-) a je to smutné a vy můžete být pyšní že máte takové řidiče ve vašich řadách já bych chtěla ještě jednou poděkovat za skvělou jízdu panu Kopeckému a věřte že pokud mě někdo požádá o číslo zda nevím na drive budete to jedině vaše firma ještě jednou v krátkosti bych vám chtěla poděkovat a popřát celému vašemu kolektivu ať se vám daří v dalších letech plno kilometrů bez nehody a ať máte hodně spokojených zákazníku jako jsem byla já děkuji a na brzkou shledanou.

 

Vlásecká Veronika


Pěkný večer, jsem jeden z těch moc opilců , co se nechají svésti domů. Dnes, v 23.45 od žluté ryby do Ivančic nás vezla supr posádka. Chtěl bych jim poděkovat a vaši firmu pochválit. Stručně jasně: přesní, zábavní, supr řidiči prostě vás budu chválit a tel na Vás natrvalo uložím a budu předávat kamarádům.
s pozdravem

Milan Buček - jednatel
Autoexpres CZ

 

 


Poznámka: 

Jakákoli odchylka od výše popsaného postupu neodpovídá našim standardům


copyright © 2011 - top1drive.cz