O nás

Společnost provozující TOP1DRIVE byla založena v červenci 2010 z důvodu rostoucí poptávky po této službě a často i nespokojených ohlasů na kvalitu tehdejších poskytovaných služeb oboru drink and drive v Brně

Naše společnost si tedy vzala připomínky klientů v rámci pozdních příjezdů posádky nekvalifikovaných řidičů jako prioritu číslo jedna a vytyčila si tyto hlavní cíle:

Rychlost příjezdu posádky v co nejkratší době.

Naši řidiči jsou profesionálové a znají Brno jako svoje boty. I proto jsou na místě vždy včas.

Možnost volby předem - nemusíte zbytečně čekat.

Pokud jsou všechny posádky vytěžovány ve chvíli Vašeho zájmu o odvoz jiným klientem, reálně Vám řekneme, kdy nejdříve může řidič přijet a Vy se sami rozhodnete, zda-li i přesto chcete naší služby využít.

Zkušení řidiči s dlouholetou praxí.

Základní předpoklad našich řidičů je dlouholetá zkušenost v oblasti přepravy (nejméně 6letá praxe a více), znalost automobilů různých značek, typů a kubatur, a také vysoká zodpovědnost vůči přepravované posádce a jejich vozidlu.

Nemusíte mít strach o svoje auto ani zdraví.

Veškerá rizika spojená s provozem služby jsou pojištěna.

Ikona - telefon

Drink taxi jedině s TOP1DRIVE

Logo - TOP1DRIVE
Odvezeme Vás společně s Vaším vozem bezpečně na místo určení, bez jakéhokoliv rizika ztráty bodů za naměřený alkohol v krvi. Pokud využijete službu odvoz vozu Brno, nehrozí Vám ani riziko vážné nehody, která by byla způsobena pod vlivem alkoholu či jiných látek.
Více o nás Facebooku
Kontakty
Objednání taxi: 734 574 101
Další telefon: 844 101 101
Copyright © 2020 TOP1DRIVE
facebookgraduation-hatusersbriefcaseclock